YANG TERKINI

Senarai Blog Yang Wajib Anda Kunjungi PART II


Assalamualaikum kepada semua pembaca. Alhamdulilah akhirnya kami dapat menyiapkan entri Senarai Blog Yang Wajib Anda Kunjungi - PART II pada hari ini. Kepada mereka yang terlepas entri sebelumnya bolehlah ke pautan berikut:

Semua list blog dari PART I dan PART II akan kami singgah dan follow blog mereka kerana penulisan - penulisan blogger didalam senarai ini amat baik dan dapat memberi ilham kepada kami untuk berkarya.

Tanpa membuang masa, berikut adalah senarai blog yang wajib anda kunjungi :-

  1. Kisah Hidupku - http://hanifadhlinaabdulrahman.blogspot.my/
  2. Jom Bercontest - http://jombercontest.blogspot.my/
  3. Misszyaroses - http://misszyaroses.blogspot.my/
  4. Suria Amanda - http://www.suriaamanda.com/
  5. Artyazkee - http://www.artyazkee.com/
  6. Qiya Saad - http://www.qiyasaad.com/
  7. Baju Warna Coklat - http://www.bajuwarnacoklat.com/
  8. Explorasa - http://explorasa.my/
  9. Corat Coret Pink Ummi - http://coratcoretpinkummi.blogspot.my/
  10. Baby Shambles - http://akukaudansesuatu.blogspot.my/
  11. Nova Leeza - http://novaleeza.blogspot.my/
  12. Cik Suka Taip - http://ciksukataip.blogspot.my/
  13. Blog Uncle Zuan - http://unclezuan.com/
  14. Ana Zarin - http://anazarin.com/
  15. Wzfadhland Dot Com - http://www.wzfadhlan.com/
  16. Kaki Travel Khairuddin - http://kakitravelkhairuddin.blogspot.my/
  17. Sensasi 2020 - http://www.sensasi2020.com/
  18. Top Seo Friendly - http://topseofriendly.blogspot.my/
  19. Zana Hassan - http://milobenikattepi.blogspot.my/
  20. Ema Johari - http://emarieys.com/
  21. Khairul Zamri - http://khairulzamri.com/
  22. Eraz Fadli - http://www.erazfadli.com/
  23. The Untold Story by Scha Nazri - http://www.schanazri.com/
  24. Ahmad Faizal - http://ahmadfaizal.com/
  25. Abam Korie - http://abamkorie.com/
  26. Eecashyaa - http://www.eecashyaa.com/
  27. Inspired by Yanie - http://ctfand.com/
  28. Yang Baik - http://yangbaik.blogspot.my/
  29. Mr Hanafi - http://mrhanafi.com/
  30. Bonde Zaidalifah - http://www.bondezaidalifah.com/
  31. Ikhwan Fahmi - http://ikhwanfahmi.com/
  32. Mimbar Kata - http://mimbarkata.blogspot.my/
  33. Cikgu Norazimah - http://www.cekgunorazimah.com/
  34. Mama Maszull - http://maszull.blogspot.my/
  35. Typical Mommy - http://www.mommylin.com/
  36. Mia Zain - http://www.miazain.com/
  37. Yati Adam - http://yatiadam.com/
Sekali lagi kami di Hairan Blog mengucapkan jutaan terima kasih kepada semua blogger yang sudi berkongsi link blog. Selamat berblogwalking dan Salam perkenalan

Untuk ke entri Senarai Blog Yang Wajib Anda Kunjungi, sila ke PART I

tags: blog, blogger, blogwalking, senarai blog, blog terbaik, top blogger, senarai blog wajib kunjung

7 comments:

  1. Ada lagi yg tak masuk bloglist sy gak ji..

    ReplyDelete
  2. Entri ni memudahkan blogger utk blogwalking hehe.. Banyak lagi blog belum dikunjungi.. Kena curi masa utk BW ni

    ReplyDelete
  3. As salam. Terima kasih masukkan blog kita dalam senarai nie... terharu sangat2.

    ReplyDelete