YANG TERKINI

Senarai Blog Yang Wajib Anda Kunjungi


Seperti yang dijanjikan, kami telah senaraikan blog - blog yang bagi kami sangat menarik dan penuh maklumat untuk anda kunjungi. Setiap blogger yang kami senaraikan ada tarikan yang tersendiri dari segi penyampaian, penulisan, ulasan produk mahupun cerita peribadi mereka. Memang berbaloi untuk blogwalking ke blog mereka. Antara contoh blog yang menarik minat kami untuk membaca antaranya Buasirotak, Cikna, Suara Lekat - Lekit, Azlinda Alin dan ramai lagi yang buatkan kami seronok untuk blogwalking, singgah dan berkenalan.

Singgahlah ke blog mereka sebab blogger - blogger dalam senarai kami ini sporting - sporting belaka. Hehe. Diharap dengan senarai blog yang kami sediakan, sedikit sebanyak dapatlah kami berkenalan dengan blogger - blogger lain didalam mengeratkan silaturahim. Mungkin entri yang berikutnya, kami akan review blog pilihan kami setiap hari. Tunggu kemunculannya.

Berikut adalah senarai blog yang wajib anda kunjungi :-

  1. Ana Jingga - http://www.anajingga.com/
  2. Mama Jue Story - http://www.mamajue.com/
  3. Nota Sharlimar - http://notashalimar.blogspot.my/
  4. Cerita Shark - http://www.ceritashark.com/
  5. Enchanted Life Begins - http://ayuarjuna.blogspot.my/
  6. Reena sidek - http://www.mreena.com/
  7. Lekat Lekit Story - http://www.lekatlekit.com/
  8. Blog Mak Budak a.k.a Remaja Purba - http://aizamia3.blogspot.my/
  9. Diana Rashid - http://www.dianarashid.com/
  10. Cerita Ita - http://rozita-ceritaita.blogspot.my/
  11. Buasir Otak - http://buasirotak.blogspot.com/
  12. Onlajer - http://onlajer.com/
  13. Beauty Liyliz - https://beautyliyliz.blogspot.com/
  14. Nota Chenta Mummy - http://notachentamummy.blogspot.my/
  15. Hafiz Hafizol - http://www.hafizhafizol.my/
  16. Visible Voice - http://www.penaberkala.com/
  17. Mama Darwiish - http://www.mamadarwiish.com/
  18. Fadzi Razak - http://www.fadzirazak.com/
  19. Sayaiday - http://www.sayaiday.com/
  20. Cikza - http://cikza.com/
  21. Qasehsu - http://www.qasehsu.com/
  22. Budak Gemuk - http://www.budakgemuk.net/
  23. Yeop Maz Cerita Pasal - http://yeopmaz.com/
  24. Izzati Suhaide - http://www.izzatisuhaide.com/
  25. Hikayat Budak Pening - http://www.budakpening.com/
  26. Syira Lokman - http://syiralokman.blogspot.my/
  27. JMR - Daddy Blogger - http://jmr23.com/
  28. Ceritera Sang Puteri - http://noryzoulkefle.blogspot.my/
  29. I Am Mizzseven - http://mizzseven.blogspot.my/
  30. Live Life Lah - https://livelifelah.com/
  31. Monolog Tanpa Suara - http://www.ummizarra.com/
  32. Azlinda Alin - http://www.azlindaalin.com/
  33. #JMBELOG - https://belogs.blogspot.my/
  34. Blog Adianiez - http://www.adianiez.com/
  35. Eintan Nurfuzie - http://www.nurfuzie.com/
  36. Masturadin Dot Com - http://www.masturadin.com/
  37. Azeni Ahmad - http://www.azeniahmad.com/
  38. Pensil Warna Berbicara - http://bicarapensilwarna.blogspot.my/
  39. Hanim Hashim - http://www.hanimhashim.com/
  40. Blog Abah Careno - http://lancareno.com/
  41. Kongsi Bersama Nora - http://kongsibersamanora.blogspot.com/
  42. Ceritera Si Gadis Biru - http://miszrockers.blogspot.my/
  43. Cik Itah - http://ramaramapendek.blogspot.my/

p/s - Kerana terlampau banyak sambutan kita akan bersambung ke PART II esok

Terima kasih kepada semua blogger yang sudi berkongsi link blog. Salam perkenalan dan selamat maju jaya.

tags: blog, blogger, senarai blog, top blog, top blogger, blog yang terbaik, blog wajib kunjung

9 comments:

  1. Saya masih hairan blog saya belum masuk senarai lagi..

    ReplyDelete
    Replies
    1. Bro Hanafi, jgn kuatir, blog bro ada dlm PART II

      Delete
  2. Kebanyakan senarai ni mmg ada dlm bloglist saya dan biasa sy baca dan komen.. Tahniah kepada mereka yang tersenarai...

    ReplyDelete
  3. Terima kasih :).. Salam perkenalan dari Sabah negeri di bawah bayu hehe
    KIT 😊

    ReplyDelete
  4. Terima kasih :).. Salam perkenalan dari Sabah negeri di bawah bayu hehe
    KIT 😊

    ReplyDelete
    Replies
    1. Sama - sama Cik Itah..Salam perkenalan

      Delete